JUMP Plzeň » Účetní a ekonomický software

 

Produkty > Prodej a servis počítačů

 
úvod hledej :
vyhledat »
Váš prohlížeč nepodporuje některé standardy, které jsou nutné ke zobrazení designu těchto stránek. Obsah stránek bude přesto zobrazen. Doporučujeme Vám ale upgrade browseru.
 

KANCELÁŘSKÁ A VÝPOČETNÍ TECHNIKA


Dodáváme nové, kvalitní a výkonné počítače, modernizujeme nevyhovující počítače, provádíme údržby a opravy, nainstalujeme zakoupené periferie, připojíme PC do sítě a Internetu. Realizujeme počítačové sítě, provádíme odvirování a obnovu dat po havárii, zálohujeme archivní data.

Počítačové sestavy


Počítačové sestavy JFC v libovolné konfiguraci, nové i repasované notebooky TOSHIBA, NOTESTAR, IBM, COMPAQ, SIEMENS.

Komponenty


Scannery UMAX, HP, PRIMAX, GENIUS, modemy WELL, GVC, MICROCOM, záložní zdroje VICTRON, APC, zálohovací zařízení IOMEGA, HEWLETT-PACKARD.

Tiskárny a monitory


Prodáváme kompletní sortiment značek STAR, EPSON, HEWLETT-PACKARD, CANON, PANASONIC, LEXMARK, XEROX, AOC, ADI, PHILIPS, BELINEA.

Počítačové sítě


Provádíme dodávky počítačových sítí od návrhu přes kabelové rozvody, dodávku a zprovoznění aktivních prvků sítě po nastavení uživatelského prostředí a tisků. Dodáváme a konfigurujeme též servery Windows a Netware. Vaši síť připojíme k Internetu prostřednictvím Video On Line.

Kancelářská technika


Nabízíme kopírovací stroje, faxy, tiskárny a multifunkční zařízení značky RICOH a telefony PANASONIC. Dále nabízíme veškerý spotřební matriál pro kancelářskou techniku, tabelační, xerografický a faxový papír, barvicí pásky, inkoustové a tonerové náplně, diskety, média CD a ZIP, počítačovou literaturu, tituly na CD ROM, kalkulátory...

Servis


Zajišťujeme záruční i pozáruční servis PC, opravy počítačů včetně tiskáren a monitorů, či sítí.

ceník >

© 2003-2021 Jump spol. s r.o. , Plzeň | Všechna práva vyhrazenaalphanumeric.cz