JUMP Plzeň » Účetní a ekonomický software

 

O firmě

 
úvod hledej :
vyhledat »
Váš prohlížeč nepodporuje některé standardy, které jsou nutné ke zobrazení designu těchto stránek. Obsah stránek bude přesto zobrazen. Doporučujeme Vám ale upgrade browseru.

PROFIL SPOLEČNOSTI


Naše firma se prezentuje na trhu již od roku 1991 a patří v oblastech ekonomických systémů, účetního a daňového poradenství či dodávek počítačů a sítí ke špičce v regionu.
Trvalý vývoj vlastního ekonomického systému JUMP s průběžným promítáním legislativních změn přinesl našim zákazníkům tolik potřebnou jistotu na stále ještě dynamickém trhu. Náš ekonomický systém je plně funkční ve všech základních typech sítí, neustále sleduje vývoj v oblasti hardware i software a přesto si uchovává to nejcennější, totiž jednoduchost obsluhy.
Ještě cennější je však pro Vás možnost komplexní spolupráce ve všech zmíněných oblastech. Pomoc při zavádění našeho systému je samozřejmostí. Navíc jsme připraveni poradit Vám s vedením účetnictví, s přechodem z daňové evidence na účetnictví, seznámit Vás s legislativními změnami. Dodáme vhodnou počítače a jsme připraveni s Vámi spolupracovat po celý rok. Po pozorném přečtení naší nabídky se přesvědčíte, že takový rozsah spolupráce Vám málokdo nabídne. Nejde nám však pouze o rozsah spolupráce, ale především o její kvalitu. Věříme, že se o ní přesvědčíte.

REFERENCE


Ekonomický systém JUMP využívá aktivně soustavně 500-1000 firem a jejich počet mírně roste. K přednostem systému patří značná univerzalita, neboť je využíván v celé řadě odvětví, jako školství, zdravotnictví, lékárny, autoservisy, stavebnictví, obchod, výroba, velkoobchod potravin, tělovýchovné organizace, nadace, příspěvkové organizace. Systém se rovněž plně osvědčil u firem poskytujících vedení účetnictví jako službu. V případě vážného zájmu o náš produkt Vám rádi poskytneme podrobnější informace.

ZAMĚSTNANCILenka Sýkorová sekretariát info@jump.cz sekretar@jump.cz
účetnictví, daně
Ing. Pavel Bezděk ekonomický a daňový poradce, školení bezdek@jump.cz ekonom@jump.cz
Petra Rojíková ekonom rojikova@jump.cz
Veronika Kučerová ekonom kucerova@jump.cz
Jana Kuchynková ekonom kuchynkova@jump.cz
hardware
Ing. František Havlán HW, SW, IT specialista havlan@jump.cz hardware@jump.cz
software
Ing. Milan Štěpánovský software, obchod, školení stepanovsky@jump.cz software@jump.cz
Ing. Jiří Skála software, školení skala@jump.cz software@jump.cz
Ing. Milouš Novák software Mzdy a personalistika novak@minov.cz
Ing. Irena Piksová software piksova@jump.cz
© 2003-2018 Jump spol. s r.o. , Plzeň | Všechna práva vyhrazenaalphanumeric.cz